Pielgrzymki

 

 

Italia – śladami świętości /04. – 13.10.2024r./ - cena: 730 euro + 1000zł.

 

 

 

DZIEŃ 1: 04.10.24r. /piątek/

 

Wyjazd ok godz. 20:00, nocny przejazd przez Czechy i Austrie do Włoch.

 

DZIEŃ 2: MADONNA DELLA CORONA: 05.10.24r.

 

Przyjazd na miejsce ok południa. Zakwaterowanie i spacer z hotelu do wklejonego w skalne zbocze Sanktuarium Madonna Della Corona. Msza Święta przy ołtarzu przy którym odprawiał Jan Paweł II, powrót spacerem do hotelu, kolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 3: JEZIORO GARDA – FLORENCJA: 06.10.24r.

 

Śniadanie w hotelu, przejazd do Sirmione nad Jez. Garda. Spacer malowniczymi uliczkami miasteczka a następnie przejazd do Florencji. W programie: Plac Michała Anioła, Most Złotników na rzece Arno, Plac Signoria, katedra Santa Maria del Fiore i Baptysterium. Przejazd do hotelu w okolicy Florencji, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 4: MONTE CASSINO; 07.10.24r.

 

Po śniadaniu Przejazd na Monte Cassino - chwila zadumy na Cmentarzu Żołnierzy Polskich. Następnie zwiedzimy Opactwo Benedyktynów, które założył Benedykt z Nursji w roku 529. Strategiczne położenie budowli, niedaleko ważnej drogi łączącej Rzym z Neapolem, sprawiało, że wielokrotnie klasztor stawał się celem prób zdobycia. Przejazd do hotelu w okolicy Neapolu, kolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 5: SORRENTO - CAPRI- NEAPOL: 08.10.24r.

 

Przejazd do Sorrento. Transfer na Capri. Wjazd kolejką na punkt widokowy i do Ogrodów Augusta. Czas wolny (możliwość plażowania) Powrót promem do Neapolu. Modlitwa i czas wolny przy grobie Ks. Dolindo; katedra św. Januarego. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 6: POMPEJE: 09.10.24r.

 

Przejazd do Pompei, Msza Św. w Sanktuarium Matki Bożej Pompejańskiej, spacer z przewodnikiem po starożytnych Pompejach, mieście całkowicie zniszczonym w wyniku erupcji Wezuwiusza. Przejazd do SGR. Kolacja, nocleg

 

DZIEŃ 7:SAN GIVANNI ROTONDO: 10.10.24r.

 

San Giovanni Rotondo. Msza Święta w sanktuarium; nawiedzenie miejsc, gdzie Ojciec Pio otrzymał stygmaty. Czas wolny na indywidualną modlitwę. Kolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 8: MANOPELLO: 11.10.24r.

 

Sanktuarium w Manoppello znajduje się z dala od gwaru wielkiego miasta, wśród masywów górskich Gran Sasso i Majella włoskiej Abruzji, na trasie pomiędzy Rzymem a Pescarą. To tutaj Na małym kawałku materiału ukazuje się twarz, od której nie można oderwać wzroku. Wrażenia, jakie wywiera, nie sposób opisać. Zdaje się, że skrywa całą prawdę o tajemnicy śmierci i życia. Przejazd na wypoczynek nad Morze Adriatyckie. Zakwaterowanie, kolacja nocleg.

 

DZEŃ 9: GATTEO A MARE: 12.10.24r.

 

Późne wykwaterowanie, czas wolny, obiad, wyjazd w drogę powrotną.

 

DZIEŃ 10: 13.10.24r./niedziela/.

 

Przyjazd do kraju

 

KONTAKT: Ks. Proboszcz – 508 169 238; zaliczka – 1000zł.

 

Cena zawiera jw + 6 x posiłek w porze obiadowej.

 

- 7 noclegów ze śniadaniami, 7 kolacji, 1 obiad jednodaniowy w dniu wyjazdu.

 

- Zestawy słuchawkowe na całej trasie zwiedzanie

 

- Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

 

- Przewodnicy lokalni w wymaganych miejscach

 

- Opieka pilota na całej trasie

 

- Duchowa opieka kapłana

 

- Codzienna Msza Św.

 

- Ubezpieczenie KL i NNW Signal Iduna

 

- Rejs na Capri

 

- dodatkowo 6 delikatnych przekąsek w ciągu dnia.

 

Użytkownicy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top