Artykuły

SCHOLA

SCHOLA EMMANUEL

Schola młodzieżowa „Emmanuel” powstała w październiku 2012 roku. Opiekunem duchownym naszej małej wspólnoty jest Ks. Michał Zimny, który zapoczątkował powstanie scholi. Obecnie w skład scholi wchodzą:

- Zuzanna Majchrzak - prowadząca

- Karolina Sobańska

- Olga Ojrzyńska

- Aleksandra Arczewska

- Bartłomiej Stasiak

Na początku schola nie miała swojej nazwy, potem Bóg dał nam pragnienie, aby to zmienić. I tak w czasie modlitwy, spośród kilku propozycji wybrana została ta jedna jedyna -„Emmanuel” co oznacza Bóg z Nami, gdyż pragniemy przez śpiew i naszą modlitwę serca przybliżać siebie i innych do Boga.

Uczestniczymy we wszystkich ważnych dla naszej parafii wydarzeniach, a co niedzielę organizujemy oprawę muzyczną Mszy Świętej młodzieżowej o godzinie 9:00.

Jesteśmy otwarci na nowe osoby, które Jezus zaprasza do naszej Wspólnoty. Nasze próby odbywają się w soboty o godzinie 10:00.

Przyjdź i śpiewaj z nami na chwałę Bożą. Zapraszamy! Smile

 

A oto nasza schola Emmanuel wraz z Księżmi naszej parafii i Panią Prezydent Anną Milczanowską.

Użytkownicy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top