Informacje duszpasterskie

XX niedziela zwykła „C” (18.08.2019r.)

 

1. Kalendarz liturgiczny i intencje mszalne wywieszone w gablotach i zamieszczone na stronie internetowej: www.mariamagdalena-radomsko.pl

2. W sobotę 24.08. we wczesnych godzinach rannych wyruszy Piesza Radomszczańska Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy u ks. Jarosława. Plakaty w gablotach.

3. Za tydzień ostatnia niedziela m-ca, na sumie za wstawiennictwem św. Joanny Beretta Molla będziemy się modlić za małżonków przeżywających jubileusze, bądź rocznice. Przyjmujemy zgłoszenia. Z racji ostatniej niedzieli m-ca, taca na potrzeby materialne parafii.

4. Nowennę przed Uroczystością NMP Częstochowskiej w niedzielę na mszy św. o g. 1600, w tygodniu na mszy św. wieczornej.

5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Wilna. Można się zapisać.

6. Tygodnik „Niedziela” – 5zł; biuletyn liturgiczny „Dzień Pański”.

7. Misje św.: prosimy Boga się o dar dobrego przygotowania się do nich. Zapraszamy do WSPÓLNOT MODLITEWNYCH: różańcowa (1 „dziesiątek” dziennie) i miłosierdzia (koronka każdego dnia), POKUTNEJ (dodatkowy dzień postny). Zapisy w zakrystii.

8. Ofiara na kwiaty: ul. Targowa 12a – klatka II – 0 zł, na niedzielę proszę o zebranie ofiar mieszkańców: ul. Targowa 12a – klatka III.

9. Zmarli: † Adrian Ślęzak, w poniedziałek 19.08. o g. 1100 na nowym cmentarzu odbędzie się pogrzeb † Teresy Mazal, wieczny odpoczynek… (3x).

 

Święta Mario Magdaleno – módl się za nami!

Użytkownicy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top