Informacje duszpasterskie

XI niedziela zwykła „B”  (17.06.2018r.)

 

1. Kalendarz liturgiczny i intencje mszalne wywieszone w gablotach i zamieszczone na stronie internetowej: www.mariamagdalena-radomsko.pl

2. W piątek zakończenie roku szkolnego, na g. 800 zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, rodziców na mszę św. dziękczynną za mijający rok z prośbą o radosne i bezpieczne wakacje.

3. Za tydzień ostatnia niedziela m-ca, na sumie o g. 1030, za wstawiennictwem św. Joanny Beretta Molla i św. Małżonków, będziemy się modlić za nasze rodziny, a szczególnie za małżonków przeżywających jubileusze bądź rocznice. Przyjmujemy zgłoszenia. Ofiary na tacę na potrzeby materialne parafii.

4. W sobotę (23.06) z okazji Dnia Ojca o godz.1800, Wspólnota Odnowy w Duchu Św.  zaprasza na Eucharystię z uwielbieniem Boga Ojca za Jego Miłość do każdego człowieka. W programie: a) Modlitwa o uzdrowienie zranień i trudnych relacji w rodzinach, b) błogosławieństwo indywidualne, c) świadectwo Sylwii i Andrzeja, d) modlitwa śpiewem.

5. Album „Droga Polaków do Niepodległości” – 10zł. Zachęcamy do kupna, Tygodnik katolicki „Niedziela” – 5zł, oraz Biuletyn liturgiczny „Dzień Pański”.

6. Dzisiaj po mszy św. o 1600 spotkanie przed bierzmowaniem dla III kl. Gim. i I kl. Ponadgimnazjalnej.

7. Ofiara na kwiaty: ul. ul. Piastowska 8, kl. I. – 100zł, na niedzielę prosimy o zebranie na kwiaty ul. Piastowska 8, kl. II, ofiara na Kościół: ul. Ar. Krajowej 1B/10 – 100zł. Bóg zapłać!

 

Święta Mario Magdaleno – módl się za nami!

Użytkownicy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top