Informacje duszpasterskie

II niedziela Wielkiego Postu „C” (17.03.2019r.)

 

1. Kalendarz liturgiczny i intencje mszalne wywieszone w gablotach i zamieszczone na stronie internetowej: www.mariamagdalena-radomsko.pl

2. Nabożeństwa wielkopostne:

Droga Krzyżowa w piątki: o g. 1630 – dla dzieci, 1715 – ogólna. Po mszy św. wieczornej, WIECZORY UWIELBIENIA/STREFA CHWAŁY.

• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o g. 1530, następnie msza św. bez kazania.Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej, można zyskać odpust zupełny. Są jeszcze skarbonki, przeznaczone na jałmużnę wielkopostną.

3. Na Drodze Krzyżowej o g. 1715 zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i dziękujemy za już złożone ofiary: KŻR MB Fatimskiej z Ar. Krajowej i ul. Piastowskiej – po 100zł; indywidualne – 70zł. Bóg zapłać!

4. W wtorek Uroczystość św. Józefa, w sposób szczególny będziemy się modlić za rodziny, których jest Opiekunem i za stolarzy, dla których jest Patronem.

5. W czwartek, w godzinach 1830 -2000, w Domu Katechetycznym, pani adwokat Agata Tarnowska udzielać będzie bezpłatnej porady prawnej.

6. W piątek po Drodze Krzyżowej o g. 1630, w Domu Katechetycznych spotkanie z dziećmi z kl. III w ramach przygotowania do I Komunii Św.

7 . W sobotę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. To nasze „warsztaty” duchowe, poprzez które pragniemy jak najlepiej przygotować się do Świąt Wielkanocnych. Poprowadzi je ks. dr Andrzej Kuliberda – Wikariusz Biskupi z Częstochowy. Zapraszamy, programy rozdawane były przy kolędzie.

8. Katolicki tygodnik „Niedziela” – 5zł, dla dzieci „Moje Pismo Tęcza” i Biuletyn Liturgiczny „Dzień Pański”.

9. Ofiara na kwiaty: ul. Armii Krajowej 1b /1-12/ – 110 zł, na niedzielę prosimy o zebranie na kwiaty ul. Armii Krajowej 1b /13-25/. Bóg zapłać!

10. Dziś po mszy św. o g. 1600 spotkanie przed bierzmowaniem dla gr. III, kl. III Gim.; w następną niedzielę wszyscy na g. 900.

11. Zapowiedzi: Piotr Kaziuk, kawaler, zam. Radziechów, par. Okmiany i Paulina Stachera, panna, zam. Radomsko, ul. Tysiąclecia, par. tutejsza (1).

 

Święta Mario Magdaleno – módl się za nami!

Użytkownicy

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top