Informacje duszpasterskie

XXIX niedziela zwykła „C” (20.10.2019r.)

 

1. Kalendarz liturgiczny i intencje mszalne wywieszone w gablotach i zamieszczone na stronie internetowej: www.mariamagdalena-radomsko.pl

2. Dzisiaj Światowy Dzień Misji i początek Tygodnia Misyjnego /20-27.10.2018r./.  Z tej racji w następną niedzielę zbiórka do puszek na misje. Dzisiaj po mszy św. o g. 1200 spotkanie z rodzicami dzieci Kl. I i II dotyczące I Komunii św. ich dzieci.

3. Za tydzień ostatnia niedziela m-ca, na sumie o g.1030, za przyczyną św. Joanny Beretta Molla i św. Małżonków, modlić się będziemy za małżonków przeżywających w tym miesiącu jubileusze bądź rocznice. Przyjmujemy zgłoszenia. Taca na ogrzewanie i  potrzeby materialne parafii.

4. W najbliższy czwartek w g. 1830 – 2000 będzie możliwość skorzystania z bezpłatnej porady prawnej. Pani Agata Tarnowska będzie jej udzielać w salce katechetycznej w Domu Parafialnym.

5. Jeszcze raz dziękujemy za dar misji św. oraz misjonarzy: ks. Józefowi Hernoga i O. Romanowi Hernoga OCD za duchowe przewodnictwo, wszystkim za zaangażowanie i udział. Bóg zapłać. Są jeszcze pamiątki misyjne – różańce.

6. Podziękowanie za zgrabienie liści na placu kościelnym: Panom: Józefowi Koch, Bronisławowi Zając, Markowi i Kazimierzowi Krzyszkowskim, Jarosławowi Lisieckiemu.

7. PRZYJMUJEMY NA WYPOMINKI. Na stoliku są wyłożone kartki.

  • roczne – 50zł;
  • półroczne – 25zł;
  • oktawalne – 8zł (1zł na jeden dzień):/1715 różaniec, a następnie msza św./

8. Tygodnik „Niedziela” – 5zł; biuletyn liturgiczny „Dzień Pański.

9. Ofiara na kwiaty: ul. Targowa 12c, kl. I – 150zł, na niedzielę proszę o zebranie na kwiaty: ul. Targowa 12c, kl. II.

10. Zmarli: † Marlena Jaworska, wieczny odpoczynek … (3x).

 

 

Święta Mario Magdaleno – módl się za nami!

Użytkownicy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top