Informacje duszpasterskie

 XXV  niedziela zwykła „B” (19.09.2021r.)

 

1. Kalendarz liturgiczny i intencje mszalne wywieszone w gablotach i zamieszczone na stronie internetowej: www.mariamagdalena-radomsko.pl

2. We wtorek (21.09.) po mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne z rodzicami uczniów kl. III w sprawie I Komunii św. w salce katechetycznej w Domu Parafialnym.

3. Za tydzień ostatnia niedziela m-ca, na sumie o g.1030, za przyczyną św. Joanny Beretta Molla i św. Małżonków, modlić się będziemy za małżonków przeżywających w tym miesiącu jubileusze bądź rocznice. Przyjmujemy zgłoszenia. Taca na potrzeby materialne parafii.

4. Ks. Jarosław informuje:

  • Bierzmowanie – zapisy uczniów kl. VI przez cały wrzesień w kancelarii wraz z którymś z rodziców.
  • Zbiórki lektorów i ministrantów w sobotę o g. 1100. Zapraszamy i zachęcamy chłopców / tegorocznych chłopców po Komunii i starszych/do dołączenia do Liturgicznej Służby Ołtarza.
  • Spotkania scholki dziecięcej w niedzielę o g. 1100. Zapraszamy nowe osoby.

5. Relikwie św. Jana Pawła II – Papieża Rodzinyna stoliku jest wystawiona puszka, do której można składać ofiary na relikwiarz. Bóg zapłać!

6. Tygodnik „Niedziela” – 6zł; biuletyn liturgiczny „Dzień Pański”.

7. Ofiara na kwiaty: ul. Piastowska 8, klatka III – 0zł, na niedzielę proszę o zebranie ofiar: ul. Piastowska 8, klatka IV.  Ofiara Kościół: Krakowska 124 – 150zł. Bóg zapłać!

8. Zmarli: † Henryk Zakrzewski, Marianna Zając, jutro na nowym cm o g. 1400 pogrzeb † Krzysztofa Rozpędka, wieczny odpoczynek … (3x).

 

Święta Mario Magdaleno – módl się za nami!

Użytkownicy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top