Informacje duszpasterskie

Informacje duszpasterskie

XXV niedziela zwykła „B” (23.09.2018r.)

 

1. Kalendarz liturgiczny i intencje mszalne wywieszone w gablotach i zamieszczone na stronie internetowej: www.mariamagdalena-radomsko.pl

2. Za tydzień ostatnia niedziela m-ca, na sumie o g.1030, za przyczyną św. Joanny Beretta Molla i św. Małżonków, modlić się będziemy za małżonków przeżywających w tym miesiącu jubileusze bądź rocznice. Przyjmujemy zgłoszenia. Taca na potrzeby materialne parafii.

3. Ks. Jarosław przypomina:

  • Uczniów kl. VII rozpoczynających przygotowanie do tego sakramentu, prosimy o zgłaszanie się i zapisywanie, wraz z którymś z rodziców, w Biurze Parafialnym – do końca września.
  • Zbiórki lektorów i ministrantów w sobotę o g. 1030. Zapraszamy i zachęcamy chłopców do dołączenia do Liturgicznej Służby Ołtarza.

4. Przypominamy, że w III czwartek m-ca w g. 1830 – 2000 jest możliwość skorzystania z bezpłatnej porady prawnej. Pani Agata Tarnowska udziela jej w salce katechetycznej w Domu Parafialnym.

5. Tygodnik „Niedziela” – 5zł; biuletyn liturgiczny „Dzień Pański.

6. Ofiara na kwiaty: ul. Piastowska 2, kl. IV – 150zł, na najbliższą niedzielę proszę o zebranie ofiar: ul. Tysiąclecia 9, n-ry 1 - 35.

7. Ofiara na Kościół: ul Spacerowa 2- 100zł. Bóg zapłać!

 

 

Święta Mario Magdaleno – módl się za nami!

Użytkownicy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top