Informacje duszpasterskie

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego „A”(31.05.2020r.)

 

PAMIĘTAJMY!!!  

Brak ograniczeń ilościowych, zachowujemy odległość 2m.

Zakrywamy usta i nos maseczką lub częścią odzieży.

 

1. Kalendarz liturgiczny i intencje mszalne wywieszone w gablotach i zamieszczone na stronie internetowej: www.mariamagdalena-radomsko.pl

2. Zostały zniesione ograniczenia ilościowe i cofnięto dyspensę /zwolnienie/ od uczestnictwa we mszy św. Wracamy do normalności. Od jutra spotkania Legionu Maryi /poniedziałki/, Wspólnoty Serce Jezusa i Maryi /czwartki/, ministrancie /sobota/, przygotowujących się do bierzmowania, itd.

3. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby materialne parafii.

4. Od jutra nabożeństwo czerwcowe – litania  ku czci Serca Pana Jezusa: w tygodniu o g. 1730, w niedzielę po mszy św. o g. 1600. Jutro Dzień Dziecka – wszystkim milusińskim składamy najlepsze życzenia!

4. I Komunia Św. odbędzie się 21 czerwca o g. 1200; dzisiaj po mszy św. o 1200 i w czwartek o g. 1900 / w Domu katechetycznym/ spotkania dla dzieci.

5. W tym tygodniu przypada: I czwartek m-ca i Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, wieczorem modlitwa o powołania i adoracja Najśw. Sakramentu do g. 2000; I piątek m-ca, rano mszą św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa i akt wynagrodzenia. Spowiedź o g. 730, popołudniu od g. 1630, do chorych udamy się od g. 900. Wieczór Uwielbienia – Strefa Chwały; I sobota – rozpoczynamy cykl uroczystych nabożeństw: Pięciu pierwszych sobót m-ca”, w intencji wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP (tak jak to było w poprzednim roku). G. 700 spowiedź, 730 nabożeństwo różańcowe z rozważaniami, 800 msza św. z rozmyślaniem. Serdecznie zapraszamy!

6. W następną niedzielę o g. 1000 różaniec, zmiana tajemnic, intencja modlitewna na m-c czerwiec, natomiast po mszy św. o g. 1600 spotkanie przed bierzmowaniem – I etap /kl. VI, VIII/.

7. Można dokonywać rezerwacji mszy św. na rok 2021.

8. Tygodnik „Niedziela” – 6zł i Biuletyn Liturgiczny „Dzień Pański”, dla dzieci „Moje Pismo Tęcza” – 5zł.

9. Wracamy do praktyki zbiórki ofiary na kwiaty do kościoła, proszę oto mieszkańców: ul. Stara Droga /od ronda do ul. Mokra/; ofiara na Kościół: Targowa 12b/26 – 100zł; Ar. Krajowej 1a/15 – 200; bezimienna – 50zł. Bóg zapłać!

 

Święta Mario Magdaleno – módl się za nami!

Użytkownicy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top