Informacje duszpasterskie

Informacje duszpasterskie

 

II niedziela Wielkiego Postu „B” (25.02.2024r.)

1. Kalendarz liturgiczny i intencje mszalne wywieszone w gablotach i zamieszczone na stronie internetowej: www.mariamagdalena-radomsko.pl

2. Dziękujemy za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.

3. W tym tygodniu: I piątek: rano msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i litania, spowiedź od 730 i 1645 – 1715, do chorych udamy się od g. 900: I sobota: rano msza św. o Niepokalanym Sercu NMP i litania.

4. Za tydzień, z racji I niedzieli m-ca, po mszy św. o g. 900, różaniec, zmiana tajemnic dla KŻR, intencja modlitewna na m-c marzec.

5. Nabożeństwa wielkopostne:

Droga Krzyżowa w piątki o g. 1715.W każdy piątek, po mszy św. wieczornej, WIECZORY UWIELBIENIA/STREFA CHWAŁY.

• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o g. 1530, następnie msza św. bez kazania. Za udział w tych nabożeństwach, można zyskać odpust zupełny.

6. Na Drodze Krzyżowej o g. 1715 zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego; dziękujemy: KŻR MB Fatimskiej z ul. Ar. Krajowej – 100zł, Bóg zapłać!

7. Świece „paschaliki” – 10zł, ofiary przeznaczone dla potrzebujących.

8. W najbliższą sobotę /02.03./ rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, nasze „warsztaty duchowe”, poprzez które pragniemy jak najlepiej przygotować się do Świąt Wielkanocnych. Przewodnikiem nam będzie ks. Mariusz Jędrzejczyk – proboszcz parafii Nawiedzenie NMP w Strzałkowie. Programy na stoliku i w gablocie.

9. Ofiara na kwiaty: ul. Piastowska 2, klatka II – 100zł, na niedzielę: ul. Piastowska 2, klatka III. Bóg zapłać!

10. Niedziela” – 10zł; biuletyn liturgiczny „Dzień Pański”.

11. Zmarli: † Henryka Kubik, † Anna Dorozińska; † Dorota Gryglewska – pogrzeb we wtorek /27.02./ o g. 1400 na nowym cmentarzu, wieczny odpoczynek … (3x).

 

Święta Mario Magdaleno – módl się za nami!

Użytkownicy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top