Informacje duszpasterskie

Święto Miłosierdzia Bożego /II niedziela Wielkanocy/ (23.04.2017r.)

 

 

1. Kalendarz liturgiczny i intencje mszalne wywieszone w gablotach i zamieszczone na stronie internetowej: www.mariamagdalena-radomsko.pl

2. Dzisiaj w II niedzielę Wielkanocy obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Z tej okazji zapraszamy serdecznie na g. 1500 – na GODZINĘ MIŁOSIERDZIA – koronka, wspólne czytanie fragmentów „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny.Dzisiaj też zbiórka do puszek na Syrię.

3. Za tydzień ostatnia niedziela m-ca, na sumie za wstawiennictwem św. Joanny Beretta Molla będziemy się modlić za małżonków przeżywających jubileusze, bądź rocznice. Przyjmujemy zgłoszenia. Z racji ostatniej niedzieli m-ca, taca na potrzeby materialne parafii.

4. W następną niedzielę rozpoczniemy w Kościele IX Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zapraszamy na g. 1015 na wspólne rozważanie Słowa Bożego, abyśmy jako wspólnota ochrzczonych czerpali z tej „Wody niosącej życie”, którą jest Pismo Św.

5. W piątek (28.04.) po mszy św. wieczornej spotkanie dzieci z kl. III i rodziców, w ramach przygotowania do I Komunii Św.

6. 27 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralnej „Gaude Mater” w Częstochowie – rozpoczęcie 30 kwietnia. Szczegóły na stronie internetowej.

7. Tygodnik katolicki „Niedziela” – 5zł, oraz Biuletyn liturgiczny „Dzień Pański”.

8. Ofiara na kwiaty: ul. Piwna 5, klatka I – 60zł;  z poprzedniej niedzieli z ul. Piwna 3, klatka III:170zł; na niedzielę prosimy o zebranie ul. Piwna 5, klatka II.

9. Zmarli: † Jerzy Lewandowski, Barbara Nowicka, pogrzeb jutro (24.04.) na starym cmentarzu g. 1100, wieczny odpoczynek…. (3x).

10. Zapowiedzi: Przemysław Drzazga, kawaler, zam. Radomsko, ul. Spacerowa, par. tutejsza i Magdalena Janus, panna, zam. Częstochowa, ul. Rüchemana, par. św. Judy Tadeusza Ap. (1).

 

 

Święta Mario Magdaleno – módl się za nami!

Użytkownicy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top