Informacje duszpasterskie

VI niedziela Wielkanocy (21.05.2017r.)

 

1. Kalendarz liturgiczny i intencje mszalne wywieszone w gablotach i zamieszczone na stronie internetowej: www.mariamagdalena-radomsko.pl

2. W następną niedzielę będziemy przeżywać uroczystość I Komunii Św. O g. 1145 gromadzimy się na placu kościelnym. Spowiedź dzieci, rodziców, chrzestnych i najbliższych w sobotę o g. 1000.

3. W poniedziałek próba dzieci i rodziców przed I Komunią Św. o g. 1830.

4. Za tydzień na sumie o g. 1030, za wstawiennictwem św. Joanny Beretta Molla i Św. Małżonków Zelii i Ludwika Martin, będziemy się modlić za małżonków przeżywających jubileusze i rocznice małżeńskie. Przyjmujemy zgłoszenia. Modlić się będziemy również w int. Ks. Stanisława i Ks. Michała w rocznicę ich święceń kapłańskich. Ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby materialne parafii.

5. We wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie uczestników pielgrzymki do Lwowa. Proszę o obecność – sprawy pilne.

6. Od dziś rozpoczynają się Dni Modlitw o urodzaje: w poniedziałek – o dobre plony, we wtorek – o uświęcenie pracy ludzkiej, w środę – za głodujących. W czwartek początek Nowenny przed Zesłaniem Ducha Św., natomiast w piątek Dzień Matki – w tych intencjach modlić się będziemy podczas nabożeństw majowych. Serdecznie zapraszamy.

7. XVIII Radomszczańskie Dni Rodziny pod hasłem: „Kryzys małżeństwa czy małżonków?” Rozpoczęcie – niedziela 28 maj:

  • G. 1130 Kolegiata św. Lamberta – msza św. i Marsz dla życia.
  • G. 1900 Parafia NMP Kr. Polski – wykład dr Jacka Pulikowskiego „Jak się nie dać kryzysowi w małżeństwie”.

8. Tygodnik katolicki „Niedziela” – 5zł, oraz Biuletyn liturgiczny „Dzień Pański”.

9. Ofiara na kwiaty: ul. Piwna 7, klatka II – 60zł; na niedzielę prosimy o zebranie z ul. Piwna 9, klatka I.

10. Zapowiedzi: Maciej Polak, kawaler, zam. Warszawa, ul. Chrzanowskiego, par. Nawrócenia św. Pawła Ap. i Olga Bronowska, panna, zam. Warszawa, ul. Chrzanowskiego, par. Nawrócenia św. Pawła Ap.; Rafał Bogdański, kawaler, zam. Radomsko, ul Ar. Krajowej, par. tutejsza i Olga Firek, panna, zam. Kaszewice, ul. Kołłątaja, par. Trójcy Przenajświętszej (2). Tomasz Rogulka, kawaler, zam. Zrąbiec, par. Kobiele Wielkie i Karolina Grzegorczyk, panna, zam. Radomsko, ul. Targowa, par. tutejsza (1).

 

Święta Mario Magdaleno – módl się za nami!

Użytkownicy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top