Forum Support

Ks. Proboszcz Piotr Hernoga

Czytaj więcej

Great docs & support

Ks. Michał Zimny

Czytaj więcej

 

"Zwycięzca śmierci, piekła i szatana, wychodzi z grobu dnia trzeciego z rana (...)" w słowach tej wielkanocnej pieśni wybrzmiewa istota tajemnicy naszej wiary, nad którą się dzisiaj uroczyście pochylamy.

Pusty grób - świadek Zmartwychwstania Jezusa - i perspektywa którą ukazuje, daje nam wszystkim odpowiedź na pytanie: jaki jest sens codziennych zmagań, które podejmujemy. Tą odpowiedzią jest - nadzieja naszego Zmartwychwstania. Niech czas świątecznej zadumy i zatrzymania, umocni w nas tę nadzieję, a w ludzkim wymiarze niech będzie okazją do radości i spotkań z najbliższymi.

Alleluja! Pan prawdziwie Zmartwychwstał!

Szczęść Boże!

Wasi duszpasterze.

 

 

„Odmawiajcie codziennie różaniec, aby uzyskać pokój dla świata i koniec wojny!"

13 maja 1917 r.

 

Rok 2017 jest wyjątkowym rokiem w Kościele Katolickim, gdyż obchodzimy stulecie Objawień Fatimskich. Szczególnie w tym roku zachęcamy do uczestnictwa
w nabożeństwach ku czci Matki Bożej Fatimskiej każdego 13-tego dnia miesiąca jak i również do odprawienia pierwszych pięciu sobót miesiąca, jako wynagrodzenie składane Niepokalanemu Sercu Maryi.

"Jestem Królową Różańca świętego. Przychodzę zachęcić wiernych do zmiany życia, aby nie zasmucali grzechami swymi Zbawiciela, który jest tak obrażany, aby odmawiali różaniec, aby się poprawili i czynili pokutę za grzechy. Chcę, aby zbudowano tu kaplicę ku mej czci.

13 październik 1917 r.

 

Użytkownicy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top